Tässä Rauman huippukokouksessa sovittu kilpailukalenteri:
Dödörens Cup la 4.6, Hanko
§ Tapaamispaikka Kappelisatama kello 11.00
§ Järjestäjä Team Kampela/Matti Pyykkö p. 040-7080226
§ Osallistumismaksu 20€
Porkkala cup la 2.7, Kirkkonummi
§ Tapaamispaikka Porkkalan vanha Esso kello 10.30 tai Varubodenin satama kello 11.00
§ Järjestäjä Team Kampela/Jukka Rapo p. 041-5109935 jukka.rapo@welho.com
§ Osallistumismaksu 20€
Jaskan muistokisa la 16.7, Jaala
§ Järvikilpailu, tapaamispaikka ilmoitetaan myöhemmin
§ Järjestäjä Lahden Pingviinit / Pekka Niemelä niemeap@hotmail.com
§ Osallistumismaksu 20€
SM - 2005 23.-24.7, Turun Saaristo (Korppoo)
§ Tapaamispaikka ja kellonaika ilmoitetaan myöhemmin
§ Ensimmäinen kilpailupäivä myös Saaristomeri Cup
§ Järjestäjä SMS/Vesa-Matti Väärä 040 5441633 vesa.vaara@kuvastaja.fi
§ Osallistumismaksu 35€
Rauma Open 13.8, ja Seurojen venekilpailu 14.8 Rauma
§ Tapaamispaikka satama kello 11.00
§ Järjestäjä RMSK/Jukka Levonen puh. 02-83879952 jukka.levonen@pp.inet.fi
§ Osallistumismaksu 20€
§ HUOM! 14.8 Seurojen venekilpailuun saa osallistua yksi 3 hengen joukkue per seura. Etukäteisilmoittautumiset!
Hanko Cup 27.8, Hanko
§ Tapaamispaikka Hangon Itäsatama kello 11.00
§ Järjestäjä Stig Helander
§ Osallistumismaksu 25€ (jos rantalähtö niin 20€)
Siika Cup 1.10 Upinniemi (HUOM! Tämä kilpailu lasketaan vuoden 2006 rankingiin)
§ Tapaamispaikka Upinniemen varuskunnan portti kello 11.00
§ Järjestäjä Calypso/Stig Gustavsson p. 0400-503119
§ Ennakkoilmoittautuminen välttämätön! stig.gustavsson@hedtec.fi
§ Osallistumismaksu 20€
Kansainväliset kilpailut
Viron tasavallan mestaruuskilpailut 11.-12.6. Loksa
§ Ei subventointia valiokunnalta
§ Vapaa osallistuminen, lisätietoja: Team Kampela/Matti Pyykkö p. 040-7080226
Kristiansund Cup 5.-6.8. Norja
§ Ei subventointia valiokunnalta
§ Vapaa osallistuminen, lisätietoja: Team Kampela/Matti Pyykkö p. 040-7080226
EuroAfrica (EM) Kilpailut (Joukkue) 2.-4.9, Portugali, Cascais
§ Lisätietoja www.teamkampela.com
§ Katso kohta 1.5
PM/Itämeren mestaruuskilp. 9.-10.9 Norja, Ålesund (Solje)
§ Osallistuminen 2005 maajoukkue 6+1
Silver Amphora 15.-18.9. Bulgaria
§ Ei subventointia valiokunnalta
§ Lisätietoja www.spearfish.org
EM Kilpailut (Henkilökohtainen) 13.-16.10, Ranska, Biarize
§ Lisätietoja www.teamkampela.com
§ Katso kohta 1.5
Winter cup of nations 29.-30.12.2005, Mali Losinj, Kroatia
§ Ei subventointia valiokunnalta
§ Edustusoikeus 2005 maajoukkueella
§ Lisätietoja http://www.island-losinj.com/udica/
VIRALLINEN KISAKALENTERI 2005
Moderator: Maza
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 337 guests